פורום טיסנאות-אתר FLYHI”

פורום טיסנאות
 
אינדקסאינדקס  שאלות נפוצותשאלות נפוצות  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  התחבר  

צפה בהודעות שטרם נענו
 

פורום כללי-מידע טכני,שאלות כלליות ועוד...

 
נושאיםהודעות
הודעה אחרונה
אין הודעות חדשות

אוירובטיקה,3D,וערבובים...

זהו המקום לשאלות בעניני אוירובטיקה,איך מבצעים תרגיל זה או אחר,וכו

דרוש מנהל אחראי לפורום זה!!!  המעונינים ישלחו אי מייל
ל 
flyhi@flyhi.org.il  בעניין מנהל פורום אוירובטיקה/3D
עדיפות למערבבים מיקצוענים.



אחראי: hifly
34Thu Jul 26, 2007 11:11 pm
hifly היי אמיר , בהצלחה...
 נושאים  תגובות  מחבר  צפיות  הודעה אחרונה 
אין הודעות חדשות 0אורן1084on Sun Jul 27, 2008 3:14 pm
אורן צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0meltamir593on Sat May 24, 2008 11:55 am
meltamir צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0רועי מנחם מרקוביץ'705on Mon Mar 03, 2008 10:02 am
רועי מנחם מרקוביץ' צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0MYRON806on Sun Jan 06, 2008 9:06 pm
MYRON צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0Cobi556on Fri Dec 28, 2007 9:58 pm
Cobi צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0לשד558on Fri Nov 23, 2007 9:25 pm
לשד צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0elad_hamawi758on Sun Oct 28, 2007 11:26 pm
elad_hamawi צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1לשד719on Tue Sep 04, 2007 11:26 am
לשד צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0hifly625on Thu Aug 30, 2007 4:50 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0לשד551on Sat Aug 11, 2007 7:26 pm
לשד צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1hifly577on Wed Aug 01, 2007 8:49 pm
צביקה.ש צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1Yossi-J603on Sun Jul 22, 2007 1:49 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1flyhobby488on Sat Jul 21, 2007 10:58 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1צביקהפ501on Fri Jul 20, 2007 7:38 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0צביקהפ504on Fri Jul 20, 2007 4:54 pm
צביקהפ צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1בני ברגר531on Thu Jul 19, 2007 8:31 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1צביקה.ש504on Tue Jul 17, 2007 11:24 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1guy_sh511on Tue Jul 17, 2007 11:23 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1לשד520on Tue Jul 17, 2007 11:05 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 0hifly504on Tue Jul 17, 2007 10:12 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1festorm494on Mon Jul 16, 2007 9:29 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1Tal541on Sat Jul 14, 2007 11:58 pm
hifly צפה בהודעה האחרונה
אין הודעות חדשות 1hifly482on Sat Jul 14, 2007 10:51 pm
Tal צפה בהודעה האחרונה
 חזרה למעלה 
משתמשים המדפדפים בפורום זה: אין
אחראים:hifly, Moderators
Permissions in this forum:אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
-
קפוץ אל:  
הודעות חדשות הודעות חדשות
יש הודעות חדשות [ פופולארי ] יש הודעות חדשות [ פופולארי ]
יש הודעות חדשות [ נעול ] יש הודעות חדשות [ נעול ]
אין הודעות חדשות אין הודעות חדשות
אין הודעות חדשות [ פופולארי ] אין הודעות חדשות [ פופולארי ]
אין הודעות חדשות [ נעול ] אין הודעות חדשות [ נעול ]
הכרזה הכרזה
Global announcement Global announcement
הודעה חשובה הודעה חשובה